Strona tymczasowo niedostępna...

2 030 000 PLN (1 083 PLN / m2)

Działka z MPZP pod zabudowę jednorodzinną

Działka (Budowlana) na sprzedaż,
Gdańsk, Oliwkowa

Kontakt z agentem: Nieruchomości 365 EU
Opis nieruchomości

DZIAŁKA:

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1875m2 znajdująca się w Gdańsku przy ul. Oliwkowej. Grunt objęty jest Miejscowym Planem Zagospodarowania Terenu, zezwalający na budowę domu jednorodzinnego bądź jednorodzinnego dwulokalowego, tak zwanego "bliźniaka". Działka ma regularny kształt.
Wszystkie media w drodze.
Istnieje możliwość dokupienia sąsiedniej działki, zwiększając powierzchnię ziemi do 2817m2.

OKOLICA:

W sąsiedztwie oferowanej działki znajduje się zabudowa jednorodzinna i liczne tereny zielone.
W niedalekiej odległości znajdują się liczne punkty handlowo-usługowe, szkoły, przedszkola.
Obwodnica oddalona o zaledwie 750m pozwala na szybką komunikację z całym Trójmiastem.
Działka położona nad Potokiem Oruńskim, tuż przy szerokim wąwozie porośniętym dużą ilością drzew, który będzie zawsze oddzielał nieruchomość od nowych zabudowań. Idealna wystawa południowa z lekkim nachyleniem i z bezpośrednim widokiem na wąwóz. Od strony południowej najbliższe budynki są w odległości około 300 metrów. Działka bez zadrzewień.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nie pobieramy wynagrodzenia od kupującego. Gwarantujemy bezpieczeństwo transakcji, posiadamy licencję zawodową pośrednika w obrocie nieruchomościami oraz polisę ubezpieczeniową. Zapraszamy do kontaktu, bezpłatnie pomagamy w uzyskaniu kredytu na zakup nieruchomości oraz służymy pomocą.

Mapa
Kontakt z agentem

Nieruchomości 365 EU

Sebastian Tokaj
Nieprawidłowy adres E-mail

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.