Strona tymczasowo niedostępna...

379 000 PLN (325 PLN / m2)

Działka budowlana w cichej okolicy z MPZP

Działka (Budowlana) na sprzedaż,
Tuchom, Krótka

Kontakt z agentem: Nieruchomości 365 EU
Opis nieruchomości

DZIAŁKA:

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 1165m2 znajdująca się w cichej okolicy wśród zabudowy jednorodzinnej. Nieruchomość położona jest w Tuchomiu przy ul. Krótkiej.

Do działki doprowadzone media: prąd, woda, szambo, gaz w drodze.
Dojazd do działki odbywa się drogą wewnętrzną, utwardzoną, do działki przynależy udział w tej drodze.

Nieruchomość objęta jest Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego:

Powierzchnia zabudowy - 60%
Powierzchnia biologicznie czynna - min. 20%
Maksymalna wysokość zabudowy - 12 m
Liczba kondygnacji - 3
Dach - dwu lub wielospadowy, kąt 22-45 stopni
W przypadku zabudowy bliźniaczej istnieje możliwość podziału działki, minimalna powierzchnia nowo wydzielanej działki to 400m2.

Działka zabudowana jest domem jednorodzinnym, który nadaje się do rozbiórki.

LOKALIZACJA:

Działka znajduje się w miejscowości Tuchom przy ul. Krótkiej. Odległość od głównej ulicy Gdyńskiej wynosi 650m. Dzięki temu wokół panuje cisza i spokój. Najbliższe sąsiedztwo to zabudowa jednorodzinna.
Kilkaset metrów od działki znajduje się szkoła i przedszkole, a także kilka sklepów. Ogromną zaletą jest również otoczenie jezior i lasów, wszystko w zasięgu krótkiego spaceru.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nie pobieramy wynagrodzenia od kupującego. Gwarantujemy bezpieczeństwo transakcji, posiadamy licencję zawodową pośrednika w obrocie nieruchomościami oraz polisę ubezpieczeniową. Zapraszamy do kontaktu, bezpłatnie pomagamy w uzyskaniu kredytu na zakup nieruchomości oraz służymy pomocą.

Mapa
Kontakt z agentem

Nieruchomości 365 EU

Sebastian Tokaj
Nieprawidłowy adres E-mail

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.